+380673870816 +380673870816

На Рівненщині під колесами автівок загинуло двоє дітей

З інтервалом менше як чотири години - дві дитячі смерті на дорогах області. Під колесами автівок опинилося двоє малолітніх дітей. Обоє загинули на місці. 

Великогабаритна вантажівка рухалася на чималій швидкості зі сторони Ковеля у напрямку Києва. Раптової появи пішохода водій фури не очікував, тому загальмувати в екстреному порядку так і не зміг. 15-річний Олександр від сильного удару загинув на місці. Як з’ясували працівники ДАІ, хлопчина вибіг на проїжджу частину дороги з ліва на право по ходу руху автомобіля.

Уже менше як за чотири години на тій же дорозі водій автомобіля "PEUGEOT EXPERT" збиває дев’ятирічного хлопчика Романа. Як розповів 45-річний водій автомобіля, у той момент дорогу перебігало двоє хлопців, аби не травмувати пішоходів-порушників, водій викрутив кермо в ліво, втім він не міг передбачити, що за компанією дітей біжить ще один. Для цього хлопчика прогулянка з друзями виявилася останньою. Він помер відразу після зіткнення. Правоохоронці тепер з’ясовують усі обставини трагічної загибелі дітей під колесами автівок.

Схожі статті