+380673870816 +380673870816

На Рівненщині перехожі врятували 3 дітей, що провалилися під кригу

До диспетчера Володимирецького райвідділу УМНС у Рівненській області надійшло повідомлення, що на водоймищі в центрі селища Володимирець під лід провалилися діти. Черговий караул рятувальників відразу виїхав на місце пригоди. На час прибуття підрозділу МНС троє дітей вже були на березі, їх оглядали лікарі швидкої допомоги. Про це повідомила прес-служба УМНС в Рівненській області.

В ході встановлення обставин даної пригоди, співробітники МНС попередньо з’ясували, що врятованими є жителі райцентру: двоє рідних сестер Олеся 2001 та Софія 2003 років народження, а також їх двоюрідний брат Дмитро 2003 року народження. Діти каталися на санчатах з гірки на невеличкому острівці посеред водойми за 15 метрів від берегу. Останнього разу вони з’їхали за межі острівця на лід та миттєво провалилися у воду.

Саме в цей час поруч з водоймою проходили місцеві мешканці Володимир Іванчук 1989 року народження та Микола Шило 1986 року народження. Чоловіки почули крики дітей та негайно кинулися на допомогу. Одного за одним, стоячи по груди у крижаній воді, Володимир та Микола діставали потопаючих та переносили на берег. Хтось в цей час викликав на місце пригоди швидку допомогу та рятувальників. Лікарі, що оглянули врятованих дітей, серйозної загрози їх здоров’ю не виявили. Дочекавшись, що медики повезли дітей по домівках, Володимир та Микола попрямували додому. Наразі, всі інші обставини даної пригоди встановлюються.


NS_Potopelniki_120124_ по sferadesigner

Схожі статті