+380673870816 +380673870816

На Рівненщині наркотики "збагатили" на черговий строк

Умовний термін покарання за незаконний збут наркотиків аж ніяк не вплинув на 27-річного рівнянина Михайла. Не минуло й двох місяців після оголошення судового вироку, як чоловік знову взявся до своєї звичної справи. Працевлаштуватися офіційно він не мав бажання, а грошей на життя, яке не являв без наркотиків — катма, тож заробляти вирішив на продажі метамфетаміну. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
    Отримавши оперативну інформацію про незаконний збут наркотиків, правоохоронці провели операцію із затримання Михайла у два етапи. Перший - відбувся неподалік рівненського автовокзалу. Тут Михайло за три дози метамфетаміну отримав чотири сотні гривень. Наступна зустріч співробітників ВБНОН із зловмисником відбулася вже через два тижні. Цього разу наркодилер зі стажем під час проведення оперативної закупівлі продав уже дві дози порошку за 370 гривень, після чого й був затриманий правоохоронцями.
    Вилучене направлене на дослідження в НДЕКЦ. Стосовно Михайла за статтею 307 Кримінального кодексу України (Незаконний продаж наркотиків) порушено дві кримінальні справи, санкцією якої передбачено до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна. Зараз триває слідство, а рішення суду зловмисник очікуватиме, перебуваючи під вартою.

Схожі статті