+380673870816 +380673870816

На Рівненщині директор будівельної фірми привласнив 266 тисяч гривень

Слідчі відділу податкової міліції ДПІ у Рівному порушили кримінальну справу відносно директора одної з будівельних фірм обласного центру. Його звинувачують у привласненні 266 тисяч гривень бюджетних коштів, які він отримав на виконання будівельних робіт на соціальних об’єктах Рівненщини. Про це повідомила прес-служба ДПА в Рівненській області.
     Проводячи оперативні заходи з метою викриття порушень законодавства у сфері тендерних закупівель за державні кошти, податківці звірили зарплатні відомості працівників будівельної компанії з інформацією Пенсійного фонду. Там повідомили, що за цей період робітники отримали зарплату лише 35 тисяч гривень на усіх, а не 300, як закладено в кошторисі будівельних робіт.
     Залишалося тільки з’ясувати, яким чином, і куди зникли 266 тисяч гривень. Податківці опитали працівників компанії, і жоден з них не поскаржився на директора, що той погано платить зарплатню, чи затримує її. Виявилося, що керівник підприємства вніс в кошторис завідомо завищену суму заробітної плати, щоб привласнити її, і навіть не збирався ділитися цими коштами з підлеглими. А будівельники і так були задоволені, що мають роботу, і отримують кошти.
     Таким чином слідчі податкової міліції порушили кримінальну справу проти директора будівельної компанії за привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах. За такий злочин передбачене позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Збитки завдані державі будуть відшкодовані за рахунок накладення арешту на майно товариства та арешту на особисте майно осіб, що вчинили злочин.

Схожі статті