+380673870816 +380673870816

На Рівненщині "ділки" продавали дешевий цемент за цінами дорогого

На Рівненщині засуджено організовану злочинну групу, члени якої реалізовували будівельні матеріали за підробними торговими марками. Про це повідомив прес-центр СБ України.
     Володимирецький районний суд розглянув кримінальну справу стосовно учасників злочинної групи, які організували у місті Сарни підпільний цех з розфасовки навального цементу українського виробництва у мішки під підробними торговими марками іноземного виробництва. 
     Протиправна схема, яку викрили і припинили співробітники Служби безпеки України, полягала у тому, що члени злочинної групи не маючи свідоцтва на знаки для товарів та послуг, а також дозволу власників цих знаків, закуповували на території України цемент низької якості, який в подальшому розфасовували у контрафактні мішки з маркуванням іноземного виробництва. Реалізовуючи оптом та в роздріб під виглядом цементу вищої якості за цінами, нижчими ніж у підприємців-виробників, члени групи отримали незаконний прибуток на суму 15,8 мільйонів гривень. Кім того, організатор злочинної групи з метою приховати вчинений злочин незаконно вивів та реалізував вже опломбовані слідчими 3194 мішки на території Рівненської та Волинської областей.
     Слідчі Управління СБ України в Рівненській області стосовно чотирьох членів організованої злочинної групи порушили кримінальну справу. Стосовно організатора злочинної групи було також порушено кримінальну справу. Суд визнав їх винними в інкримінованих злочинах і засудив двох членів групи до одного року ув’язнення, з конфіскацією продукції, а також знарядь та матеріалів, що використовувалися для її виготовлення, ще двом членам групи призначено покарання у вигляді штрафу в дохід держави на суму 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією продукції, а також знарядь та матеріалів, що використовувались для її виготовлення.

Схожі статті