+380673870816 +380673870816

На Рівненщині чоловіка на крадіжку штовхнула оковита

Відсутність електродвигуна у своєму господарстві 33-річний Ігор, житель села Бродівське, помітив не відразу. Однак, за кілька днів звернув на це увагу. Тоді й зателефонував своєму односельцю, який працює дільничним інспектором міліції в Острозькому міськвідділі міліції. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
    І хоча цей населений пункт не являється територією обслуговування дільничного, Віталій відразу відгукнувся на виклик та разом із своїми колегами розпочав пошуки крадія. Не пройшло й кількох годин, як зловмисника встановили. Ним виявися 32-річний місцевий житель Микола. Саме він, скориставшись відсутністю господаря, викрав чуже майно. Свою причетність до крадіжки чоловік не заперечував, натомість чесно зізнався та розкаявся. У своїх же діях Микола винить алкоголь. Зі слів чоловіка, саме спиртне і штовхнуло його на вчинення злочину. 
    Однак, викрадене майно повернути власникові так і не вдалося, оскільки наступного дня Микола розібрав двигун та здав його на металобрухт, збагатившись на 60 гривень. Щоправда одразу ж "спустив" їх на продукти харчування та цигарки.
    Нині триває дослідча перевірка. Стосовно нього порушено кримінальну справу за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка), згідно якої на чоловіка чекає покарання у вигляді позбавлення волі до трьох років.

Схожі статті