+380673870816 +380673870816

На Рівненщині чоловік затримав злодійку, коли та вилазила з вікна його помешкання

На Рівненщині чоловік затримав злодійку, коли та вилазила з вікна його помешкання, прихопивши 20 тисяч гривень та золоті прикраси. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
    Близько опівдня, 43-річний Віталій мешканець села Лев’ятин Радивилівського району, порався на своїй присадибній ділянці. Раптом він почув підозрілий шум неподалік власного будинку. З огляду на те, що вдома нікого не було, чоловік вирішив перевірити чи все гаразд. Його здивуванню не було меж, коли він побачив, що з будинку через вікно намагається вилізти жінка ромської національності. Та ще більше обурило господаря коли він побачив у її руках гроші та золоті прикраси.  
    Четвертого квітня 31-річна Наталія, мешканка міста Шепетівка Хмельницької області приїхала на Радивилівщину, щоб "підзаробити". Та спосіб жінка обрала незаконний - подумавши, що нікого немає вдома, вона відчинила вікно та залізла до першого ж помешкання. У будинку Наталія знайшла майже двадцять тисяч гривень та золоті вироби. З цінностями хотіла втекти тим же ж шляхом, яким і потрапила у житло. На щастя, чоловік виявися пильним і затримав крадійку на "гарячому". Правоохоронці, коли прибули за викликом на місце події, зафіксували факт замаху на крадіжку. 
    За частиною 2 статті 15, частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (Замах на крадіжку, шляхом проникнення у житло), порушено кримінальну справу, за скоєння якого передбачено покарання до шести років позбавлення волі. Допоки зловмисниця перебуває в ізоляторі тимчасового утримання місцевого райвіділу, працівники міліції з’ясовують чи бува не причетна «радивилівська гостя» до інших злочинів.

Схожі статті