+380673870816 +380673870816

На Рівненщині через цигарку чоловік вбив рідного брата

Жорстоке вбивство у Зарічненському районі. Там через цигарку чоловік вбив рідного брата. А для здійснення страшного злочинку скористався поліном.

Одного удару поліном вистачило аби 36-річного Петра відправити на той світ. Як з’ясували правоохоронці, потерпілий проживав зі своїми рідними братами. Останні час від часу підробляли, а Петро доглядав за господарством. Одного дня черговий конфлікт між братами закінчився смертю наймолодшого Петра.

Брати Віталій та Анатолій повернулися з чергових "заробітків" напідпитку, прихопивши ще одну пляшку з собою. Петро прийшов додому пізніше і попросив у Анатолія закурити. Цигарок не виявилося, а суперечка зав'язалася. Конфлікт переріс у бійку, в ході якої Анатолій схопив поліно, яке лежало біля пічки та наніс ним удар по голові брата. Петро мовчки пішов до своєї кімнати, а уже за деякий час йому стало зле і брати викликали швидку допомогу. Однак, врятувати йому життя не вдалося.

Експерти констатували, що смерть чоловіка настала внаслідок черепно-мозкової травми, крововиливу, мозкової коми та набряку головного мозку. Тепер підозрюваний, 40-річний Анатолій, нині перебуває під вартою. Чоловіку світить до 10 років.


NS_Zarichne по sferadesigner

Схожі статті