+380673870816 +380673870816

На пожежі у Рівному вогнеборці врятували трьох безхатченків

В оперативно-диспетчерську службу УМНС області надійшло повідомлення про пожежу у підвалі житлової багатоповерхівки по вулиці Шухевича, 14. На місце виклику негайно виїхав черговий караул на двох автоцистернах та оперативний відділ ОКЦ обласного Управління МНС. Про це повідомила прес-служба УМНС України в Рівненській області.
     На час прибуття рятувальників з дверей та вікон підвального приміщення виходив густий сильний дим. Одягнувши апарати захисту органів дихання вогнеборці приступили до роботи. За декілька метрів від дверей рятувальники виявили трьох чоловіків, які в суцільній темряві намагалися знайти вихід з підвалу. Людей негайно супроводили на вулицю та надали першу долікарську допомогу. Вже потому протягом 15 хвилин пожежники приборкали полум’я.
     Прийшовши до тями, чоловіки розповіли МНСникам, що вони безхатченки і у підвалі збиралися заночувати. Хтось з них кинув недопалок на старий матрац, який невдовзі і загорівся. Подальші свої дії чоловіки не пам’ятають. Завдяки чітким та оперативним діям вогнеборців, вдалося врятувати трьох чоловіків із димової пастки.

Схожі статті