+380673870816 +380673870816

На Дубровиччині юнак напідпитку пограбував магазин

18-річному парубку із села Висоцьк на Дубровиччині вже давно "припав" до смаку алкоголь. Альфреда частенько зустрічали у місцевих кафе за застіллям. Одного вечора, після вдалого відпочинку в барі, його потягнуло на подвиги. Повертаючись додому напідпитку, хлопцю о третій годині ночі "приглянувся" місцевий магазин, біля якого у нього виникло непереборне бажання щось вкрасти. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Взявши камінь, який лежав збоку біля крамниці, розбив скло у її вікні та потрапив усередину. А далі почав брати все, що потрапляло під руку - ковбасу, копчену рибу, сир, шоколадні вироби, сік, пластівці. Добрався Альфред і до шухляди стола, у якій лежали гроші. В загальному нічний візитер виніс із магазину 500 гривень та продуктів на суму понад 300 гривень.
     Працівники міліції затримали підозрюваного одразу. Відносно нього порушена кримінальна справа, яку нині скеровано до суду. За викрадення чужого майна, поєднаного із проникненням у приміщення, Альфред може провести за ґратами до шести років.

Схожі статті