+380673870816 +380673870816

Медики Рівного попросили у місцевої влади додаткових 50 тисяч гривень

Цього разу на засіданні виконавчого комітету Рівненської міської ради левову частку питань становили медичні. Зокрема йшлося про стан надання швидкої та невідкладної медичної допомоги жителям обласного центру. Тут медики попросили додаткових 50 тисяч із бюджету. А проблема відсутності реанімомобіля в місті через його дорогу вартість, нині залишилася невирішеною. 

У зв’язку з наближенням Євро-2012 у Рівному посилився контроль за розповсюдженням карантинних інфекцій. Головний санітарний лікар міста розповів, що наразі ситуація є цілком прийнятною та контрольованою.

Юрій Ромець, головний державний санітарний лікар міста Рівне:

- Ми моніторимо воду. Моніторимо воду на Басовому Куті. Беремо її на холерний вібріон. За минулий рік не було зареєстровано жодного випадку. Іноді реєструються не вірулентні випадки виявлення вірусного вібріону.

На засіданні також зайшла мова і про рейтинг найбільш екологічно забруднених міст. Нагадаємо, за повідомленням Центральної геофізичної обсерваторії Міністерства з питань надзвичайних ситуацій, Рівне п’яте в Україні за індексом забруднення повітря. У свою чергу Володимир Хомко не може збагнути, як за рік Рівне опинилося із 18 на 5 місці. Тому подібна інформація буду ще ретельно перевірятися. А ось головний санітарний лікар міста вбачає причину такого рейтингу в транспорті.

Юрій Ромець, головний державний санітарний лікар міста Рівне:

- Надали таку інформацію або метеорологічна, або екологічна служби. Я думаю, що це все стосується транспорту. Всі хімічні речовини - це вихлопи або бензинового, або дизельного двигуна.

Очільник міста під час засідання виконкому звернув увагу і на хаотичне встановлення пам’ятних знаків, наприклад, жертвам автокатастроф. Таку ситуацію має виправити положення про порядок встановлення подібних знаків. Наразі воно вже розроблене та успішно затверджене членами виконавчого комітету.

Андрій Ткачук, заступник начальника управління культури та туризму Рівненського міськвиконкому:

- Встановлення пам’ятних знаків, анотаційних дощок - питання абсолютно не врегульоване як в державі, так і в місті. Воно має хаотичний характер. Тому ми це питання розглянули і підготували відповідний проект.

Просили збільшити час роботи і деякі заклади громадського харчування, які працюють до пізньої пори. Проте, аби не створювати незручностей для сусідів та не збільшувати криміногенну обстановку - це питання вивчатимуть окремо. Під завершення засідання члени виконавчого комітету пакетом проголосували за питання господарчого та адміністративного характеру.

Схожі статті