+380673870816 +380673870816

Люблінське воєводство буде проводити промоцію Рівненщини, і навпаки, - Сергій Гемберг

Фото пресслужби РОДА

Рівненщина спільно з Люблінським воєводством буде розвивати туристичну галузь. Про таку співпрацю йшлося під час першої профільної онлайн-зустрічі з партнерами у сфері туризму Маршалківського уряду Люблінського воєводства. У зустрічі взяли участь заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг, заступниця начальника управління культури і туризму Рівненської ОДА Ярослава Гаврилова та начальниця управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Рівненської ОДА Ольга Ютовець.

«Сьогодні ми обговорили взаємну презентацію регіонів. Наприклад, промоція Любліна буде відбуватися в Рівному у День Європи, і навпаки. Домовлено, що представники Рівненщини братимуть участь в туристичному форумі у Польщі, який відбудеться наприкінці березня наступного року. Плануємо провести і спільну туристичну конференцію між Любліном та Рівним. Підняли питання подання конкретних ініціатив до проектів для участі у конкурсі в рамках програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна»», - каже Сергій Гемберг. Повідомляє пресслужба РОДА.

Польські колеги також запропонували декілька ідей реклами туристичних родзинок області. Наприклад, через соцмережі, на сторінках відомих блогерів та в громадському транспорті. А зацікавлювати ще більше туристів можна через місцеві гастрономічні родзинки.

Наступна така зустріч запланована на другу половину січня 2022 року.

Схожі статті