+380673870816 +380673870816

Лучанин ледь не зарізав свого товариша через дівчину

На вихідних мешканець обласного центру 20-річний Ярослав запросив до себе у гості двох знайомих: 19-річних лучан Сергія та Ярослава. Як годиться, хлопці вирішили випити. Розмовляли про різне, обговорювали "глобальні" проблеми людства. Справа вже йшла до ранку, молодики добряче захмеліли і завели розмову про прекрасне – дівчат.
     Тут погляди юнаків дещо різнилися, а згодом взагалі виявилося, що Сергієві та Ярославові подобається одна й та сама дівчина. Після цього дружня розмова повільно почала переростати у сварку. Власник квартири, зрозумівши, що він тут зайвий, залишив хлопців удвох, а сам вийшов покурити.
    Через кілька хвилин Ярослав почув, що друзі вже надто бурхливо з’ясовують стосунки, тож повернувся до них. Коли він зайшов до кімнати, побачив, що у хід уже пішли кулаки. У цей час Ярослав схопив у руки ніж і вдарив ним у живіт Сергія. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
    Господар не розгубився: відразу викликав "Швидку" та правоохоронців. Сергія госпіталізували в лікарню, а його друг зустрічав світанок уже у кабінеті слідчого Луцького міського відділу УМВС України у Волинській області. Як з’ясувалося, підозрюваний раніше притягувався до кримінальної відповідальності за хуліганство.   Наразі за даним фактом порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України. Ярослав затриманий в ІТТ Луцького МВ. Триває слідство.

Схожі статті