+380673870816 +380673870816

Лідер партії "Україна – Вперед!" Наталія Королевська побувала на Хмельницькій АЕС

Народний депутат України, голова Комітету з питань промислової та регуляторної політики й підприємництва, лідер партії "Україна – Вперед!" Наталія Королевська продовжує свій тур регіонами України. Вона завітала на самостійну державну пожежну частину міста Нетішина, де поклала квіти до пам’ятника ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС та відвідала найпотужніше підприємство Хмельниччини – атомну електростанцію. 

Візит лідера партії "Україна – Вперед!" Наталії Королевської на Хмельниччину розпочався із покладання квітів до пам’ятника ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, який у минулому році встановили на території Нетішинської самостійної державної пожежної частині.

Саме із цієї пожежної частини під час трагедії на ЧАЕС були направлені на ліквідацію аварії 26 чоловік. Наталія Королевська під час екскурсії Хмельницькою АЕС зазначила, що наразі, після 26 річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції, вже усі розуміють колосальну небезпеку, яку в собі несе атомна енергетика. Окрім того, нардеп розповіла, що Україна входить у 10 країн із потужності та об’єму атомної енергетики. І в п’ятірку країн із таких саме показників у Європі. Саме це на її думку є конкурентною перевагою. Тому люди, які працюють на АЕС та стоять на захисті країни, повинні бути впевнені, що держава забезпечить їх серйозним соціальним пакетом і що вони ніколи не будуть забуті.

Наталія Королевська цього дня на ХАЕС відвідала турбінний відсік та один енергоблок. Крім того, вона стала свідком аварійної ситуації. Втім, це були лише навчання у повномасштабному тренажері навчально-тренувального центру, який функціонує на території ХАЕС.

Проте, не обійшлося і без політики. Лідер партії "Україна-Вперед!" розповіла, що арешти Юлії Тимошенко та Юрія Луценка стали питаннями життя та смерті. Як зазначала нардеп, раніше були лише політичні репресії, наразі ж вони переросли у небезпеку для життя.

Для цього, як підсумувала Наталія Королевська, її колега Євген Суслов вже звернувся до Парламентської Асамблеї Ради Європи. Адже як ствердила нардеп, для того, щоб Юлія Тимошенко була на свободі ресурсів всередині України у партії "Батьківщини" та в опозиції наразі немає.

Схожі статті