+380673870816 +380673870816

Корисливий "охоронець лісу" заподіяв шкоди лісам Волині майже на 70 тисяч гривень

Прокурор Волинської області порушив кримінальну справу щодо лісничого Синівського лісництва державного підприємства "Старовижівський лісгосп" за фактом зловживання службовим становищем, вчиненим працівником правоохоронного органу, за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.З64 Кримінального кодексу України. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волині.
    Встановлено, що цей відповідальний працівник Старовижівського лісгоспу, діючи умисно, в інтересах місцевих жителів , не маючи спеціального дозволу на зрізування дерев у Синівському лісництві, в січні 2012 року організував незаконну порубку 41 дерева породи сосна загальною кубомасою 10 м. куб. За свої злочинні дії "охоронець лісу" отримав 3500 гривень. Інтересам держави в особі ДП "Старовижівський лісгосп" спричинено збитки на загальну суму 66 445,68 гривень.
    Цей же лісничий, виявивши незаконні порубки восьми дерев породи сосна, який вчинили два місцеві жителі, не притягнув останніх до відповідальності, а зобов’язав крадіїв лісу виконувати фізичні роботи в своїх інтересах.
    Продовжуючи свої незаконні дії, з метою укриття вчиненого злочину, цей працівник Старовижівського лісгоспу, зловживаючи своїм службовим становищем, дав незаконну вказівку бухгалтеру лісництва скласти та внести до офіційних документів – товарно-транспортної накладної, прибуткового касового ордеру та квитанції завідомо неправдиві відомості про відпуск деревини одному з лісопорушників. У справі триває досудове слідство.

Схожі статті