Китайці поділяться досвідом з рівненськими чиновниками щодо соціального забезпечення населення
![](/img/1000/news1355.jpg)
Досвід Китаю щодо системи соціальних пільг та компенсацій вивчатиме Асоціація районних та обласних рад. Нещодавно на розширеному засіданні Асоціації визначили напрямки роботи на поточний рік. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної ради.
Голова Рівненської обласної ради Юрій Кічатий, якого обрали секретарем комісії з гуманітарних питань, розповів, що Асоціація районних та обласних рад працює над удосконаленням законодавства, яке стосується соціальних пільг для населення. Зокрема, над визначенням поняття "соціальний статус". І досвід Китаю, за словами голови обласної ради, для України є цінним та повчальним. Тож на осінь 2011 року запланований візит китайської делегації в Україну, де іноземці мають зустрітися з членами Асоціації для напрацювання відповідних рекомендацій та пропозицій.
Крім того, в ході засідання обговорили питання реформування місцевого самоврядування. Зокрема, Асоціація працює над власним законопроектом. Особлива увага, за словами Юрія Кічатого, приділяється визначенню поняття територіальної громади, її автономності, а також відповідальності за розвиток території.