+380673870816 +380673870816

Керівник Державної екологічної інспекції України у Волинській області та його заступник затримані на хабарі

Служба безпеки України затримала керівника Державної екологічної інспекції України у Волинській області та його заступника, які одержали хабар у сумі 100 тисяч гривень від свого підлеглого. Про це повідомив прес-центр СБ України.
    Встановлено, що посадовці налагодили протиправну схему систематичного вимагання та одержання хабарів від керівників структурних підрозділів цього відомства. Джерелом цих коштів мали бути побори з підприємців на пунктах пропуску через державний кордон за проведення екологічного та радіологічного контролю при перевезенні вантажів.  
    Так, керівник та його заступник вимагали у підпорядкованого їм керівника одного з підрозділів інспекції 100 тисяч гривень хабара за не звільнення його з посади та у подальшому зобов’язали його щомісячно передавати їм по 70 тисяч гривень, зібраних як хабарі під час здійснення контролю у пункті пропуску через державний кордон. 
За матеріалами СБУ слідчими Генеральної прокуратури України стосовно затриманих порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України.

Схожі статті