+380673870816 +380673870816

Іноземна компанія незаконно зняла родючий грунт на 7 га української землі

Органами прокуратури області в результаті проведених перевірок встановлено факти самовільного зайняття та використання не за цільовим призначенням земельних ділянок представництвом однієї із іноземних компаній в Україні. Про це повідомила прес-служба прокуратури в Рівненській області.
     Встановлено, що службові особи компанії використовували за згодою Корецької районної державної адміністрації з 2008 року земельну ділянку площею 3,67 га для будівництва частини автодороги Корець-Рівне. Однак, в порушення вимог земельного законодавства, самовільно, без необхідних дозволів, зайняли та використовували ще й прилеглі земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 7,37 га, які перебувають у власності 16 громадян.
     Внаслідок незаконного використання земельних ділянок, зняття з них родючого шару грунту, спричинено тяжких наслідків інтересам окремих громадян на загальну суму 135 тисяч гривень. Прокуратура Корецького району порушила кримінальну справу за фактами безгосподарського використання земель та зловживання службовим становищем службовими особами представництва в Україні іноземної компанії, що спричинило тяжкі наслідки.

Схожі статті