+380673870816 +380673870816

Громадянин Білорусі намагався провезти через кордон насіння овочів та квітів

У зону митного контролю МП "Городище" Рівненської митниці на смугу "зелений коридор" заїхав "MERCEDES-BENZ 208 D" під керуванням громадянина Республіки Білорусь, який слідував з Республіки Білорусь в Україну в приватних справах.
    На основі аналізу та оцінки ризиків даний автомобіль було виведено для поглибленого огляду на смугу "червоний коридор". Під час проведення прикордонно-митного контролю даного транспортного засобу в дорожній сумці з особистими речами в салоні вищезазначеного автомобіля було виявлено насіння овочевих та квіткових культур у кількості 1434 упаковки, загальною вагою – 11 кг та на загальну суму 5064 гривень, яке належить громадянину Республіки Білорусь, який слідував у даному транспортному засобі у якості пасажира. Про це повідомила прес-служба Рівненської митниці.
    За даним фактом працівниками митного поста "Городище" Рівненської митниці було складено протокол про порушення митних правил за ст. 339 Митного кодексу України "Порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю", а предмет порушення – насіння овочевих та квіткових культур – затримано до вирішення справи у суді.

Схожі статті