+380673870816 +380673870816

Гральний бізнес - поза законом

Днями працівники сектору ДСБЕЗ Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області та штабу УМВС провели оперативно-профілактичні заходи щодо виявлення фактів порушення Закону України "Про заборону грального бізнесу в Україні". Про це повідомила прес-служба УМВС України в Рівненській області.
     Під час відпрацювання вони виявили п’ять фактів організації і проведення азартних ігор на території району. У трьох розважальних закладах міста Сарни працівники міліції виявили 24 гральних автомати, на яких під час перевірки грали відвідувачі. Ще два факти зафіксували на території Клесівської селищної ради, де в орендованих приміщеннях функціонували 22 гральних автомати. 
     Наразі проводиться перевірка та вирішується питання про порушення кримінальної справи за частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України (Зайняття гральним бізнесом), що передбачає покарання у вигляді штрафу від десяти до п’ятдесяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Усі деталі цієї справи та осіб, причетних до неї, встановлюють правоохоронці

Схожі статті