+380673870816 +380673870816

Голова Рівненської районої державної адміністрації розповів журналістам про здобутки і плани на майбутнє

Уже рік Рівненську райдержадміністрацію очолює новий керівник – Василь Карпенчук. За цей час район виборов першість серед інших за показником доходів, інвестицій та низьким рівнем заборгованості із заробітних плат. 
     Василь Карпенчук наголосив, що заступивши на посаду, зустрівся із великим обсягом проблем. Втім, за цей рік дещо вдалося виправити. Зокрема ліквідувати борги із заробітних плат, перевиконати бюджет, збільшити надходження, а відповідно розпочати будівництво та фінансування різних сфер життя району. Так, чистий дохід краю під кінець 2010 року перевищив показник у 10 мільйонів гривень. Більше 63 мільйони гривень виділено на виплати малозабезпеченим сім’ям, інвалідам та інші подібні пільги для населення. Не менше уваги приділили чиновники сільському господарству, промисловості та медичній галузі.
     Для центральної районної лікарні придбали апарат для гемодіалізу та створили спеціальну палату. У планах чиновника розпочати ремонт та облаштування терапевтичного відділення. Цікавилися журналісти і долею окремих населених пунктів. Зокрема, вирішення територіальної долі Квасилова. Як запевнив, Василь Карпенчук, перехід його у статус міста не за горами.
     На 2011 рік чиновник поставив конкретні цілі – усі сільські дороги забезпечити твердим покриттям, освітити центральні вулиці населених пунктів, завершити ремонт районної лікарні та здати в експлуатацію два дитячих садочки – у селах Тайкури та Великий Житин.

 


110428_Rayderz sferadesigner

Схожі статті