+380673870816 +380673870816

Європейські підходи до здоров'я пропонує медичний центр "ЛОКЕ" (ВІДЕО)

Про проктологічні захворювання люди зазвичай соромляться говорити. Адже  захворювання товстого відділу кишечника, - вкрай делікатне і важливе питання.

На жаль, звертаються до проктолога, як правило, вже з задавненими процесами і ускладненнями. Чим швидше вам допоможуть розібратися в суті захворювання і призначать адекватне лікування, тим краще.

Саме у приватному проктологічному кабінеті, що знаходиться у Рівному за адресою Олександра Олеся, 13, у другій міській лікарні (більше відомої як колишня "залізнична") Вам нададуть повний спектр послуг щодо виявлення і лікування проктологічних захворювань.

Віталій Лесь, лікар хірург-проктолог:

— Проктологічні проблеми можуть початися в людей в незалежності від віку: 15, 16, 18, 30, 40, 50,60 тобто вікового обмеження немає. Звертаються різні категорії пацієнтів. 

 У проктологічному кабінеті високоякісне лікування в найкращих європейських традиціях. Лікар займається пацієнтом до моменту його повного одужання. Однак окрім діагностики та лікування тут не забувають і про інформування людей. на екранах зараз ви можете бачити адресу сайту приватного проктологічного кабінету. 

Віталій Лесь, лікар хірург-проктолог:

— Інформацію стосовно нашого кабінету можна знайти на сайті http://proctolog.rv.ua. Там є вичерпна інформація про методи діагностики, про прийом хворих. Звичайно прийом хворих іде по попередньому запису. В екстрених випадках якщо  пацієнти телефонують з гострими болями то, пацієнт приймається без попереднього запису.

Якісна медицина за помірні гроші – такий основний девіз медичного центру ЛОКЕ до якого входить і приватний проктологічний кабінет. Він оснащений сучасним обладнанням, 90% якого зроблено у США. Створити комфортний прийом для пацієнтів – ось це основне завдання працівників закладу

Віталій Лесь, лікар хірург-проктолог:

— Огляди в основному проводяться в основному на такій кушетці. Тобто можна в проктологічній позі проводити обстеження пацієнтові, крісло багатофункціональне. Також  можна проводити діагностичні обстеження хворого лежачи на боці чи в класичній проктологічній позі.

Сергій Лук’янець є головним лікарем медичного центру ЛОКЕ. Він впевнений в Україні медицина може бути європейського рівня, потрібно лише бажання і трішки зусиль. Запевняє він хоче показати українцям, що наша медицина може бути якісною і доступною. Власне через це і відкрив центр ЛОКЕ.

Сергій Лук’янець, головний лікар медичного центру «ЛОКЕ»:

— Наш центр працює з 2011 року має таких два спеціалізованих напрямки. Це ультразвукова діагностика дітей та дорослих, також недавно три місяці назад в нас відкрився проктологічний кабінет. Наші лікарі завжди зможуть надати сучасну консультацію і допомогу пацієнту.

А ось це уже кабінет ультразвукової діагностики. Знаходиться у центральній міській лікарні у хірургічному корпусі на 5 поверсі  по вулиці Карнаухова. Він є одним з двох кабінетів УЗД, які входять до центру ЛОКЕ. Є ще один кабінет ультразвукової діагностики для дітей по вулиці грушевського 11.  Лікар Микола Семенюк, який робить ультразвукову діагностику у кабінеті по вулиці Карнаухова, запевняє - за невисокі ціни можна зробити чи не усі види УЗД. А в разі виявлення серйозних хвороб вас направлять до потрібного спеціаліста. 

Микола Семенюк, лікар ультразвукової діагностики:

— Ми займаємось діагностикою переважно хірургічних захворювань, таких як патології черевної порожнин, наприклад як усі чули кокременти в жовчних міхурах, панкреатид. Також дуже часто обстежуємо патології кишківника, наприклад дивертикул, абсцеси, пухлини, апендицити ті ж самі. 

У Кабінетах мед центру ЛОКЕ вам завжди раді надати консультації, провести діагностику та лікування за поміні ціни. Адже тут дотримуються європейських стандартів  

Схожі статті