+380673870816 +380673870816

Екскаватор допоміг рівненським правоохоронцям зупинити водія-порушника

Про те, що у напрямку Рівного на великій швидкості зі сторони Житомирської області наближається Мерседес ML-430, оперативний черговий відділу ДАІ в Рівненській області дізнався від своїх колег із чергової частини Житомирського ДАІ. Вони повідомили, що чорний Мерседес неодноразово перевищив швидкість та чотири рази ігнорував вимогу інспекторів дорожньо-патрульної служби ДАІ про зупинку. Про це повідомила прес-служба ДАІ УМВС в Рівненській області.
     Зважаючи на ситуацію, черговий ДАІ дав наказ всім нарядам дорожньо-патрульної служби затримати порушника. Вимогу інспекторів ДАІ про зупинку, що несли службу біля Корецького поста ДАІ, водій Мерседеса ігнорував, зухвало натиснувши на педаль газу та кілька разів скориставшись звуковою сигналізацією. Іномарка рявкнула два рази та на великій швидкості попрямувала у напрямку Рівного. Було прийняте рішення зупинити порушника шляхом створення штучного затору на автодорозі. За селом Бабин, що у Гощанському районі, щоб не створювати небезпеки для інших учасників дорожнього руху, правоохоронці за допомогою бульдозера та екскаватора перекрили трасу. 
     З автомобіля вийшов молодий чоловік. Він був спокійним та врівноваженим. На запитання правоохоронців чому він порушив швидкісний режим та чотири рази не зупинився працівникам міліції, той лаконічно відповів, що сильно поспішав. На порушника складено два адміністративні протоколи за не зупинку працівникам ДАІ та порушення порядку встановлення та використання спеціальних звукових сигнальних пристроїв. Інспектори згідно законодавства вилучили у порушника посвідчення водія, натомість виписали йому тимчасовий талон на право керування автомобілем. 
     Судове рішення щодо не зупинки порушника працівникам міліції передбачає покарання у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами на строк від 3 до 6 місяців або штраф у розмірі 153-187 гривень. За порушення порядку встановлення та використання спеціальних звукових сигнальних пристроїв передбачено штраф у розмірі 850-1020 гривень.  

Схожі статті