+380673870816 +380673870816

«E.G.O. Club» допоможе впортися із депресією та стресами (ВІДЕО)

Заняття фітнесом - це не тільки ідеальна фігура, але і зміцнення всього організму в цілому. Покращення серцевої діяльності, сила і грація, витривалість, зростання активності, осанка. Займаючись фітнесом людина позбавляється стресів і депресії. Персональний тренер фітнес-центру «E.G.O. Club» Антоніна Артюхович зазначає, жінки та чоловіки, для яких фітнес став другом, отримують майже ідеальну фігуру, а індивідуальна програма занять дозволяє відкорегувати тіло і усунути недоліки.

Антоніна Артюхович, персональний тренер фітнес-центру «E.G.O. Club»:

- Кожен приходить у наш зал із певними своїми особистими проблемами. Особливо у сезон весни багато хто приходить для схуднення, багато хто хоче набрати мязеву масу, хто приходить просто відпочити. У кожного свої цілі і ми до кожного підбираємо певний підхід і щоб клієнт наш завжди був задоволений.

Антоніна Артюхович розповідає, тривалість одного заняття тренера із клієнтом може коливатися у межах 40-ка хвилин до півтори години. Все залежить від того, з якою метою людина прийшла у спортзал: схуднення, струнка фігура чи просто хороший настрій.

Відвідувачі розповідають, сьогодні фітнес-центр «E.G.O. Club» для них є одним із найулюбленіших місць відпочинку, оскільки він пропонує багато переваг та цікавих пропозицій.

Дмитро, відвідувач фітнес-центру «E.G.O. Club»:

- «EGO» знаходиться недалеко від мого будинку, тому мені зручно. Тренажери всі необхідні  є, щоб зробити базові вправи і більше. Мені подобається тренажерний зал «EGO».

Ірина, відвідувачка фітнес-центру «E.G.O. Club»:

- Мені подобається тут займатися, тому що тут справді індивідуальний підхід до кожного клієнта. Тренер підлаштовується під мій робочий графік, під мій стан здоров’я, враховує всі мої потреби.

А хто ж не бажає, так би мовити, «тягати залізо» можуть спробувати більш рухливі і танцювальні тренування. Зокрема, фітнес-центр «E.G.O. Club» пропонує своїм клієнтам заняття зі степ-аеробіки, силові формати, унікальний ZumbEGO та інші не менш цікаві та ефективні програми. Фітнес-менеджер Тетяна Росквас розповідає, одне таке заняття триває близько 50-55 хвилин. Зазначає, здебільшого клієнти надають перевагу саме груповим заняттям.

Тетяна Росквас, фітнес-менеджер фітнес-центру «E.G.O. Club»:

- Групові заняття люди вибирають лише тому, що їм може бути сумно і страшно одному. Вони соромляться, лякаються. А разом якось так: здається, хтось вже здався, або їй вже погано, важко, але вона бачить, що всі інші роблять і вона продовжує це робити.

Рівнянка Марта групові заняття відвідує вже майже рік. Розповідає, дуже подобається. Оскільки, тут працюють справді професійні тренери, які не лише слідкують за правильністю виконаних вправ, а й радять, як харчуватися під час постійних занять.

Марта, відвідувачка фітнес-центру «E.G.O. Club»:

- Я, загалом, задоволена. Тому, навіть якщо групове тренування 15-20 чоловік підійде і виправить, навіть якщо ти у кінці зали будеш, то підійде і скаже, що ти неправильно робиш. Виправить трохи. Це дуже добре. Бо багато хто не акцентує на цьому увагу. Ти можеш цілий день щось робити, але робити це неправильно. І у тебе не буде результату.

А після виснажливого тренування на клієнтів фітнес-центру «E.G.O. Club» чекає приємний сюрприз - сауна. Це допоможе тілу розслабитися і швидше відновитися. Окрім того, у фітнес-центрі працює бар. Тут на вас чекають справді корисні напої та їжа. Разом з тим, фітнес-центр «E.G.O. Club» намагається постійно пропонувати своїм клієнтам якісь цікаві умови чи пропозиції. Однією із таких є  - перше безкоштовне відвідування.

Ніна Нідзелік, менеджер фітнес-центру «E.G.O. Club»:

- З 11 до 14 квітня у нас буде проходити акція «Залізний бонус». Це наша регулярна акція, яка дає змогу придбати абонемент зі знижкою 30%, тому запрошуємо відвідати наш клуб.

Фітнес-центр «E.G.O. Club» знаходиться за адресою: м. Рівне, вулиця Київська, 10. Подробиці за телефоном:  067-246-03-46 або стаціонарний 46-03-46.

Схожі статті