+380673870816 +380673870816

Думав, що найхитріший, а тепер відповідатиме за двома кримінальними справами

125 тисяч гривень невиплаченої заробітної плати та незаконне звільнення дванадцятьох працівників. Через такі вчинки підприємець, засновник будівельної компанії з Кузнецовська, відповідатиме відразу за двома статтями Кримінального кодексу України Про "Грубе порушення законодавства про працю" та "Невиплату заробітної плати чи інших установлених законом виплат". Про це повідомив Олександр Мрозович, прес-офіцер УПМ ДПА в Рівненській області. 
     Для бізнесмена - це вже третя та четверта стаття кримінального кодексу, якою займаються в податковій міліції. Як вже раніше повідомлялося, проти засновника будівельної компанії з Кузнецовська порушено кримінальну справу за "Доведення до банкрутства" та "Службове підроблення". 
     Дане підприємство мало будівельний підряд на загальну суму виконаних робіт у 250 тисяч гривень. Замість того, щоб розрахуватися із своїми працівниками та сплатити всі необхідні платежі, директор використав ці кошти в особистих потребах. Після цього подав офіційну заяву про порушення справи про банкрутство. Під час цієї процедури всі махінації підприємця і "випливли". 
     До правоохоронців звернулися 11 працівників компанії, які виконували будівельні роботи. Офіційно їх на підприємство не оформляли, а працювали вони на підставі трудових угод, укладених в усному порядку. Перш за все люди звинувачують свого працедавця в незаконному звільнені та невиплаті зарплати за більш ніж півроку роботи. В ході проведених перевірок та опитуванню свідків податкові міліціонери з'ясували, що дійсно будівельні роботи проводилися даними працівниками, і на рахунок компанії перераховано 250 тисяч гривень. 
     Таким чином засновник та власник будівельної компанії діючи умисно, грубо порушуючи законодавство про працю, безпідставно не виплатив працівникам заробітну плату в сумі 125 тисяч гривень, а кошти за виконані роботи отримані від замовника в сумі 250 тисяч гривень використав не за призначенням, а на особисті потреби. 
     Відшкодування збитків, завданих державі, здійснюватиметься за рахунок майна товариства та особистого майна осіб, що вчинили злочин. Податківці вже арештували активів підприємця на суму майже в півмільйона гривень.

Схожі статті