+380673870816 +380673870816

До Рівного завітав Посол Азербайджану

До Рівного завітав Надзвичайний та Повноважений Посол Азербайджану в Україні Ейнулла Мадатлі. В рамках візиту він зустрівся з міським головою Володимиром Хомком.

Посол зауважив, що дипломатичний візит мав суто дружній та інформативний характер. На зустрічі з Володимиром Хомком, Ейнулла Мадатлі зацікавився промисловою та культурною інфраструктурою Рівного. Зі свого боку, очільник міста охоче розповів гостю про Рівне та переваги співпраці.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- по-перше, хімічна промисловість. Це велике підприємство, яке випускає хімічні добрива. У нас є комбінат нетканих матеріалів, а також багато інших підприємств.

Ейнулла Мадатлі також поцікавився, як живуть і чим займаються його співвітчизники у Рівному та висловив побажання щодо представлення рівненських азербайджанців в органах місцевого самоврядування. На що Володимир Хомко відповів, що в Рівному не розділяють депутатів за національною ознакою. І якщо людина має бажання займатися такою діяльністю, то все в її руках. Посол Азербайджану розпитував також і про продукцію підприємства "Рівнеазот".

Ейнулла Мадатлі, Надзвичайний та Повноважений Посол Азербайджану в Україні:

- я отримав інформацію від міського голови, що сільське господарство, в тому числі й "Азот", мають перспективи. Ми можемо в цій сфері розпочати співробітництво. 

По завершенню зустрічі Ейнулла Мадатлі обмінявся з Володимиром Хомком книгами, які розповідають про історію його краю та залишив свої контакти, щоб отримати усю інформацію про те, чим багате Рівне, аби в майбутньому планувати шляхи розвитку співпраці між Рівнем та Азербайджаном.


110616_Posol sferadesigner

Схожі статті