+380673870816 +380673870816

До Рівного завітала Надзвичайний та Повноважний Посол Аргентинської Республіки

Рівне відвідала Надзвичайний та Повноважний Посол Аргентинської Республіки в Україні Ліла Ролдан Васкес де Муан. У рамках свого візиту іноземна делегація зустрілася із керівництвом області, підприємцями, студентами та ректором РДГУ, відвідала музей бурштину та пригостила рівнян аргентинським вином. На зустрічі із чиновниками пані Ліла обговорила питання щодо економічної та культурної співпраці. 

Зокрема говорили і про ядерну енергетику. Адже рівненські фахівці  мали можливість обмінятися досвідом із аргентинськими колегами в цій галузі. Також рівнянам запропонували програму "Стаді ін Аргентина", згідно з якою наші студенти зможуть навчатися у цій країні. Головна вимога – знання мови. Пані Посол зацікавилася також співпрацею із Острозькою академією. Окрім того, під час зустрічі чиновники домовилися, що представники туристичного бізнесу зможуть безкоштовно поїхати до Аргентини, аби перейняти їх досвід. Після візиту на Рівненщину делегація планує вирушити до Трускавця, Кіровограда, Донецька, Луганська та Львова.

Василь Берташ, голова Рівненської ОДА:

- Ми домовилися, що коли в них буде сільськогосподарська виставка, бізнес-форум, то вони запросять наших бізнесменів. А ми в листопаді запросимо бізнесменів з Аргентини. Дуже приємно було чути хороший відгук про інженерів з Кузнецовської атомки, які працювали в Аргентині. В них є дуже цікава програма по туристичній діяльності. 

Ліла Ролдан Васкес де Муан, Надзвичайний та Повноважний Посол Аргентинської Республіки в Україні:

- Те, що стосується співробітництва в галузі економіки, то тут можна говорити про багато напрямків. Цікавою була презентація про вашу область. З паном Василем ми торкнулися теми співробітництва в галузі ядерної енергетики, адже інженери Рівненської АЕС були в Аргентині і поділилися досвідом з фахівцями нашої країни. 

 

 


110929_SHR Argentina sferadesigner

Схожі статті