+380673870816 +380673870816

Депутати Рівненської ОДА проігнорували засідання бюджетної комісії

Як провели опитування наші столичні колеги із "1+1" - депутати Верховної Ради не відвідують сесії, адже пишуть закони або мають ділові зустрічі. Чому ж на засідання комісій не ходять рівненські обласні депутати – загадка під сімома замками. Можливо, вони забули, що за це можна втратити мандат? 

Так, через відсутність кворуму не відбулася заключна бюджетна комісія напередодні сесії облради. Голова постійного органу Олексій Кособуцький запевнив, через це, винесені на сесію питання будуть непроаналізовані, неузгоджені, а отже імовірно, міститимуть помилки. Зокрема, депутати мали розглянути таке питання, як скасування будь-яких пільг щодо орендної плати за користування комунальним майном. Як розповіли ініціатори, у депутатів постійно просять скасувати цю виплату, чим наноситься шкода бюджету. Тому такого моменту треба позбавитися. Також розглянути планувалося чимало важливих програм. Скликати повторно бюджетну комісію намагатимуться завтра. 

Олексій Кособуцький, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Рівненської обласної ради:

- У нас традиційно найважче ходять представники нашої більшості, можливо, у них важливіші справи. Може не хочуть. Ми можемо лише домислювати. Санкція дуже проста. Якщо депутат пропускає більше половини засідань, можна клопотати про позбавлення його мандату.

 

Схожі статті