+380673870816 +380673870816

Депутати міськради планують проводити он-лайн трансляції із сесійної зали

Ключовою темою шостої сесії Рівненської міської ради стало земельне питання. Передача у приватну власність земельних ділянок, скасування права на оренду, затвердження технічних документацій. Поміж тим міські депутати знайшли час аби обговорити і соціальні питання: оголосили про громадські слухання стосовно добудови автозаправних станцій, а також розглянули і міжнародні: японці відгукнулися на пропозицію оздоровити своїх дітей в рівненському таборі. Не оминули увагою й організаційні питання: голосували за виділенням коштів на лічильне обладнання. 
     Сесія міської ради ще не розпочалася, а приміщення з депутатами вже обступили кілька стурбованих жінок з дітьми. Як з’ясувалося, жительки гуртожитку по вулиці Фабричній 20, вимагають створення депутатської комісії, аби та розібралася із зайвими десятьма квадратними метрами, плату за які їм, як запевняють жінки, нараховують незаконно. Та сама ситуація із нарахуванням за електоренергію. Тим часом, у сесійній залі депутати затвердили порядок денний, що включив 103 питання. 
     Згодом оприлюднили дату громадських слухань стосовно доцільності побудови автозаправних станцій на вулиці Соборній та Басівкутській. Відтак, люди зможуть висловити свою думку 17 червня о 19:00 в приміщенні міжшкільного навчально-виробничого комбінату та школи № 14. 
     Втішив і той факт, що за рішенням депутатів, на зекономлені місцеві кошти у Рівному куплять два, хоч не нових, проте комфортабельних тролейбуси. 400 тисяч коштуватиме таке задоволення місту, проте заощадити на пільгових квитках для учнів вдалося аж мільйон. Причина проста, лише 88 із 58-ми тисяч дітей купили іменні проїзні квитки.
     Володимир Хомко повідомив, що жест солідарності рівненської ради з постраждалим народом, японці оцінили схвально і на пропозицію оздоровити дітей у комплексі "Електронік" відгукнулися. Залишилося лише узгодити кількість відпочиваючих. Фінансову сторону питання депутати розглянуть на наступних засіданнях. 
     Повторне, але вже відредаговане звернення до Президента ініційоване фракцією "Батьківщина" на захист Юрія Луценка та Юлії Тимошенко, Володимир Хомко запропонував розглянути після обідньої перерви, задля подальшого ознайомлення. Також на цій сесії підняли питання і про заборгованість табору "Відродження", що тепер перебуває на балансі міста. Проте очільник міста запевнив, що борг 300 тисяч невеликий – погасити його реально.
     Рішення сесійної ради про закупівлю електронного лічильного обладнання для сесійної зали ухвалили ще 5 місяців тому, проте місцеві кошти на нововведення будуть виділені лише у вересні. Депутати бідкаються, адже через технічні незручності лічильна комісія не завжди може бути точною. Проте, карткова і сенсорна система теж є ненадійною, зазначив Володимир Хомко
     Задля того аби кожен громадянин міг бути в курсі міських справ, депутати планують проводити он-лайн трансляцію із сесійної зали. Де кожен охочий і не байдужий зможе переглядати хід подій та голосування на спеціальному сайті.


110531_Sesia sferadesigner

Схожі статті