+380673870816 +380673870816

Делегація з Астраханської області підписала угоду про співпрацю з Рівненщиною.

Василь Берташ зустрівся із представниками Рівненської обласної державної адміністрації та Урядом Астраханської області. Метою чергової зустрічі цього разу стало підписання програми спільних дій між двома областями.

Програма співпраці між Рівненською та Астраханською областями, вже має попередній досвід, який приніс свій позитивний внесок у розвиток регіонів. Партнерські відносини між областями України та Росії передбачають співпрацю у торгово-економічній, науково-технічній та культурних сферах. Рівненщина, перш за все цікавить представників російської делегації м'ясопереробною, цукровою галузями та постачанням мінеральних добрив.

Олександр Жилкін, губернатор Астраханської області,Росія:

- зараз для нас важливі енергозберігаючі технології. Василь Михайлович показав для нас хороший завад, де виробляють лампи, які в п'ятнадцять разів економніші за звичайні. Якщо все буде добре, то ми хоч сьогодні готові підписати контракт.

Водночас така співпраця може відкрити для українського бізнесу нове поле діяльності. Адже делегація Уряду Астраханської області запропонувала ознайомитися із власною платформою для завантаження продукції у інші країни світу. Як зазначили голови областей, кожен з регіонів має свій потенціал як для експорту, так і для імпорту товарів. Окрему увагу посадовці звернули на питання туризму. Також Василь Берташ наголосив, що астраханський край багатий рибними ресурсами, котрі підтримуються та примножуються, за рахунок новітніх технологій.

Василь Берташ, голова Рівненської ОДА:

- ми вже напрацювали контракти по культурі, по туризму. А от у новому контракті дуже цікава технологія вирощування осетрової риби. Практично в Україні такої технології ніде немає. Три роки риба росте, а потім починає нереститися, з кожної рибини виходить 60 кілограм ікри. 

Річний бюджет Астраханської області складає 1 мільярд доларів і за словами Олександра Жиліна, його регіон активно працює над тим, щоб найближчими роками ця цифра суттєво зросла. А це на його думку, позитивно відіб'ється на стосунках регіонів обох країн.

 


110606_Astrahan sferadesigner

Схожі статті