+380673870816 +380673870816

"Батьківщина" відзначила своє 13-річчя з віниками у руках

Зробити наше місто чистим – просто. Власним прикладом це довели члени Рівненської міської партійної організації Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", які минулої суботи, полишивши усі хатні турботи та незважаючи на погодні умови вийшли на суботник до міського парку культури та відпочинку "Хімік". 

Із самого ранку, озброївшись граблями, віниками та пакетами для сміття до міського парку культури і відпочинку "Хімік", що у мікрорайоні Ювілейний, вирушили члени партії ВО "Батьківщина" та депутати Рівнеради від цієї ж політичної сили. До народних обранців також долучилися і обласні громадські організації "Жінки Батьківщини" та "Батьківщина Молода". Депутати розповіли, що саме в такий способіб вирішили відзначити 13 річницю політичної сили, тим самим, в переддень парламентських виборів довести, що партія є однією командою не тільки у сесійній залі, а й поза нею. Крім того, прибирання власного міста стало доброю традицією для міської партійної організації ВО "Батьківщина". 

Марія Конощук, голова міської організації ВО "Батьківщина", депутат Рівнеради:

- Це дуже гарне місце дозвілля у цьому мікрорайоні і нам би хотілося, щоб кожна організація в місті так святкувала свій День народження.

Не є таємницею, що більшість людей нині через невиконані обіцянки та втрачені надії не довіряють політичним силам. Адже в нашій країні, на жаль, дуже рідко можна побачити представників партій з віниками у руках. Члени Рівненської міської партійної організації ВО "Батьківщина" цього дня вирішили довести протилежне.

Юрій Запорожець, депутат Рівнеради, голова фракції "Батьківщина":

- Це яскравий приклад політики. Політики вийшли та ідуть і роблять добрі справи на благоустрій міста Рівного. Я вважаю, що це нормально і так повинно бути. Якщо самі будемо прибирати, то самі менше будемо смітити. 

Збирали пляшки, недопалки, листя та інше сміття партійці на дитячому ігровому майданчику та на території парку. В результаті наповнили близько п’ятиста пакетів. А цю місцину у мікрорайоні Ювілейний обрали не випадково, а через велике скупчення відпочиваючих.

Олександр Нестерук, депутат Рівнеради від фракції "Батьківщина":

- Дуже хочеться допомогти у тому плані, щоб була чистота і порядок, адже ми обрали саме це місце, де є велике скупчення народу. Я ось думаю, що коли буде сонечко і вони вийдуть сюди гуляти, то їм буде приємно, що тут чистота і порядок.

Окрім представників міської партійної організації на суботник до парку завітали і члени громадської організації "Батьківщина Молода". Вони розповіли, що якби кожен рівнянин, хоча б один день присвятив прибиранню свого міста, воно стало набагато чистішим.

Микола Дем’янюк, Олена Осадчук, Іван Бебяк, представники ГО "Батьківщина Молода":

- Сьогодні всеукраїнський суботник. Він проходить по всій Україні. Ми також вирішили не відставати від України і очистити наше місто, щоб просто було приємно всім пройтися, подивитися. Тут дуже гарний парк і ми хочемо, щоб більше людей його відвідувало. 

Окрім прибирання парку та дитячого майданчику, цього дня у партійців ВО "Батьківщина" та депутатів була й інша місія, втім виконати її, на жаль, завадили погодні умови.

Лариса Зелінська, депутат Рівнеради від фракції "Батьківщина":

- Хотіли облагородити, пофарбувати яскравими кольорами дитячий майданчик, але не дала погода. На мокре залізо фарбувати не можна, адже воно не буде триматися. Але як тільки буде хороша погода, то майданчик лишається за нами.

В такий спосіб члени партії ВО "Батькивщина" та депутати Рівнеради від фракції "Батьківщина" відзначили 13 річницю заснування міської партійної організації ВО "Батьківщина". Завдяки їх кількагодинній фізичній праці, найменші рівняни відтепер зможуть відпочивати комфортно.

Схожі статті