+380673870816 +380673870816

86 підлітків затримали за хуліганство та вживання алкоголю

     Працівники рівненської міліції підбили підсумки проведених оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою "Канікули", які тривали з 21 березня до 4 квітня 2011 року на території області. До відпрацювання залучалися працівники кримінальної міліції у справах дітей, міліції громадської безпеки, служби у справах дітей, освітяни.

Про це повідомив відділ зв’язків з громадськість УМВС України в Рівненській області.

     Особлива увага зверталася на заклади торгівлі, що розташовані поблизу вокзалу, місць дозвілля та відпочинку підлітків. Як повідомив в.о. начальника ВКМСД Кузнецовського МВ Андрій Майданюк, у місті атомників працівники міліції задокументували три факти продажу неповнолітнім алкогольних і тютюнових виробів. До того ж, четверо підлітків фігурували в адміністративних протоколах - двоє із них дозволили собі з'явитися в громадських місцях у п'яному вигляді, а ще двоє - курили в заборонених місцях. В ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники кримінальної міліції у справах дітей затримали двох неповнолітніх, які обґрунтовано підозрюються у скоєнні злочинів в сфері незаконного обігу наркотичних засобів.

     Працівники Корецького РВ виявили п’ять фактів втягнення неповнолітніх у злочини. Здебільшого, дорослі підмовники спонукали підлітків до скоєння крадіжок. За вказаними фактами порушені кримінальні справи за статтею 304 Кримінального кодексу України.

     Загалом на території Рівненщини за період оперативно-профілактичних заходів "Канікули" до адміністративної відповідальності притягнуто за продаж спиртних напоїв та тютюнових виробів особам, що не досягли 18 років - 37 неповнолітніх; за доведення неповнолітніх до стану сп’яніння - 11 осіб: за неналежне виконання батьківських обов’язків - 91 особа; за розпивання спиртних напоїв та поява у громадських місцях у п’яному вигляді, куріння у заборонених місцях, дрібне хуліганство -  86 підлітків.

 

Схожі статті