+380673870816 +380673870816

Депутати ВО "Свобода" обговорили корумпованість та безгосподарність місцевої влади

Депутати Рівненщини від Всеукраїнського об'єднання "Свобода", провели прес-конференцію для рівненських журналістів, на якій обговорили тему корумпованості та безгосподарності місцевої влади. 

"Свобода" назвала владу Рівненщини злочинною та корумпованою. За інформацією прокурора Рівненської області Василя Присяжнюка, за 5 місяців 2011 року викрито 50 злочинів по 29 кримінальним справам із ознаками корупційних діянь. До більшості таких справ причетні місцеві посадовці. Так, міська влада через суди намагається виселити з гуртожитку на вулиці Фабричній 20 сім'ї, які за словами керівника рівненських націоналістів Олексія Бучинського, не дали хабара  за законний дах над головою.

Олексій Бучинський, голова РМО ВО "Свобода":

- схема там дуже проста. У свій час, ці люди відмовилися давати хабара. Людина, яка мала відношення до того гуртожитку, приписала їх у певні кімнати. В них є прописка, - Фабрична 20, але немає конкретної кімнати, бо не дали одну тисячу доларів хабара.

Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" в Рівненській області, депутат обласної ради Олег Осуховський зосередив увагу журналістів і на нещодавніх випадках в екологічній сфері міста. Він не довіряє результатам експертизи щодо масового мору риби в річці Устя. Прична, на його думку, зовсім не у задусі. Депутат, будучи представником екологічної комісії в обласній раді, хоче, щоб люди почули правду від незалежних експертів.

Олег Осуховський, голова РОО ВО "Свобода" в Рівненській області, депутат облради:

- невідомо чому ця риба спливла і чому спливли саме всі види риби? Це більше 14 тисяч риб і, звичайно, що потрібна незалежна екологічна експертиза.

Олексій Бучинський вважає, що корупція та безлад поглинули також і управління житлово-комунального господарства. Саме там гроші рівнян зникають, як у чорній дірі.

Олексій Бучинський, голова РМО ВО "Свобода":

- КРУ здійснило перевірку жилово-комунального управління і виявило, що тільки з 2008 по 2010 роки майже 900 тисяч гривень було вкрадено з людських кишень, з міського бюджету під час ремонту дахів, стиків, під’їздів. З них 456 тисяч - це розкрадання при завищенні вартості будівельних робіт.

Також свободівці організовували громадські слухання щодо доцільності будівництва у Рівному двох автозаправних станцій, щоб місцеві жителі могли висловити своє "за" чи "проти". Олег Осуховський вважає, що міська влада спільно з компанією-забудовником намагаються зробити все можливе, аби голос громади не був почутий.

Олег Осуховський, голова РОО ВО "Свобода" в Рівненській області, депутат облради:

- деякі депутати на сесії міської ради кричали, що не потрібно громадських слухань, а ми їх провели в п'ятницю на Басовому Куті, а також щодо Соборної. Власне я був на Соборній на громадських слуханнях і ще деякі депутати-побратими. І ми знали, що там готується провокація.

Її суть "Свобода" вбачає у присутності групи невідомих молодиків спортивної статури, які, до того ж, за словами депутатів, дозволяли собі непристойні жести по відношенню до прес-служби партії. В їх оточенні помітили і представника прес-служби влади Рівного. Відповідні докази у вигляді фотографій на прес-конференції свободівці роздали  журналістам.

По завершенню депутати також наголосили на тому, що окрім них і УНП ніхто не звертає увагу на протиправні дії обласної та міської влади. Відтак, вони вважають за потрібне доносити до громадян через засоби масової інформації правду про те, що коїться у місті та області.


110622_SVOBODA sferadesigner

Схожі статті