+380673870816 +380673870816

У Здолбунівському спорткомплексі займатимуться вихованці місцевої ДЮСШ

Фото пресслужби РОДА

Спортивні секції Здолбунівської дитячо-юнацької спортивної школи (а їх 8) будуть займатися у новозбудованому спорткомплексі. Наразі опрацьовують графік занять кожної із груп. Мова йде про боксерів та кікбоксерів, футболістів та борців, важко- та легкоатлетів, баскетболістів, велосипедистів. Наразі в ДЮСШ працюють 14 тренерів та займаються 487 учнів.

У перспективі в спорткомплексі відбуватимуться тренування з художньої гімнастики та волейболу. Про це розповів директор Здолбунівської ДЮСШ Олег Декальчук. Повідомляє пресслужба РОДА.

Новий спортивний заклад збудували за президентською програмою «Велике будівництво».

Спорткомплекс має площу 1600 квадратів та розрахований на 150 глядацьких місць. Тут є спортивний та ігровий зали, тренерські, роздягальні, медичний кабінет. 

Заклад має сучасне обладнання, яке дозволяє приймати змагання з футзалу, гандболу, баскетболу волейболу та інших видів спорту найвищого рівня. Крім того, будуючи цей об’єкт, врахували і інклюзивні вимоги.

«Спорткомплекс у Здолбунові – приклад синергії різних гілок влади. Адже будівництво відновили завдяки грошам із держбюджету (а це 80 % суми), також залучили соціально-економічні кошти від народного депутата, долучився і район, і обласна рада. В наступному році у програмі «Велике будівництво» передбачений окремий напрям щодо спортивних об’єктів в ДЮСШ», - зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Нагадаємо, будівництво спорткомплексу в Здолбунові розпочали ще у 2016 році, але активні роботи відновили лише торік завдяки програмі «Велике будівництво».

Схожі статті