+380673870816 +380673870816

Рівненський міський центр зайнятості не лише допомагає працевлаштуватися, а й розпочати власну справу

Рівненський міський центр зайнятості не лише допомагає працевлаштуватися безробітним громадянам, а й розпочати власну справу, завдяки програмі сприяння підприємницькій діяльності. 

Пан В’ячеслав ще донедавна був держслужбовцем. Після скорочення став на облік до Рівненського міського центру зайнятості. Там він взяв участь у програмі сприяння підприємницькій діяльності. Нині ж, завдяки співпраці з центром, він відкрив власний міні-маркет "Північний". Реалізуються тут продукти харчування та побутова хімія. Центр зайнятості не лише дав підприємцю базові знання щодо ведення підприємницької діяльності, а й певні кошти на відкриття власної справи.

В’ячеслав Суховецький, приватний підприємець:

- Отримавши суму грошей на відкриття магазину, я розпочав свою справу. Але тієї суми, яку дав центр зайнятості не вистачало. Змушений був брати позики, ще свої заощадження мав.

У магазині офіційно працевлаштовано двоє людей та ще двоє проходять стажування, до речі, теж з центру зайнятості. Начальник відділу активної підтримки безробітних пані Олена розповіла, що вони зі свого боку намагаються допомогти кожному, хто прагне відкрити свою справу.

Ольга Дем’янченко, начальник відділу активної підтримки безробітних Рівненського міського центру зайнятості:

- Ініціативних людей серед шукачів роботи є багато. Але саме тих, хто хоче започаткувати власну справу, хто готовий до такого ризику, таких людей є небагато. 

Такі ініціативи центр зайнятості вітає і намагаєтеся підтримувати. Загалом у цьому році 33 особи за допомогою центру розпочали власну підприємницьку діяльність та ще 7 наразі проходять навчання.

Схожі статті