+380673870816 +380673870816

Рівненщина розширює співпрацю із регіонами Польщі, Білорусі та України

Фото пресслужби РОДА

Рівненщина стане партнером стратегії транскордонного співробітництва між Люблінським та Підкарпацьким воєводствами Польщі, Брестською областю у Білорусі, а також Львівським та Волинським регіоном.

Про деталі транскордонного співробітництва в рамках програми «Україна-Польща-Білорусь» розповів голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, який із робочим візитом відвідує Республіку Польща. Повідомляє пресслужба РОДА.

«Сьогодні на зустрічі з маршалеком Люблінського воєводства Ярославом Ставярським вдалось обговорити умови нашого подальшого партнерства. Для Рівненщини це - розширення співпраці з регіонами, можливість участі в проектах та грантах, а також отримання додаткових коштів на різноманітні ініціативи», - зазначив Віталій Коваль.

Стратегія транскордонного співробітництва буде впроваджуватися упродовж 2021-2027 років. Зокрема, йдеться про галузь смарт-спеціалізації, ІТ-сектору, меблевого кластеру, а також професійної освіти.

«Варто відзначити, що нині у Польщі лише відроджується сфера професійно-технічної освіти. Тим часом на Рівненщині упродовж 2-х років успішно відкриваються та вже працюють 25 нових центрів», - розповів Віталій Коваль.

Також із маршалеком Люблінського воєводства домовилися про співпрацю у медичній та туристичній сферах.

"Зустрілися з керівниками найбільших медичних закладів Люблінського воєводства. Визначились по стратегічних напрямках співпраці. Зокрема, розвиток Рівненських обласних дорослої і дитячої лікарень, Клеванського військового госпіталю. Окрім того, домовилися у 2022 році провести в регіонах фестиваль партнерства. Тиждень промоції Рівненщини в Любліні і навпаки", - поділився Віталій Коваль.

Схожі статті