+380673870816 +380673870816

До уваги рівнян! Період самоізоляції хворих на коронавірус зменшено!

Фото пресслужби міськради Рівного

Мешканці обласного центру, що захворіли на COVID-19 відтепер можуть перебувати на самоізоляції не більше 5 днів, за умови відсутньої клінічної симптоматики.

-Міністерством охорони здоров'я України скорочено тривалість амбулаторного та стаціонарного лікування пацієнтів із COVID-19 з 10 до 5 днів. Якщо раніше хворий мав перебувати на лікуванні не менше ніж 10 днів від дати появи симптомів або ж від дати отримання позитивного тесту, то тепер цей термін скоротився до 5 днів, - зазначають в Управлінні охорони здоров'я. Повідомляє пресслужба міської ради Рівного.

Відлік необхідно розпочати від дати появи симптомів або від дати отримання позитивного результату тестування.

Чи потрібно після 5 днів робити ПЛР-тест? Якщо у пацієнта немає симптомів, то не потрібно, і самоізоляцію можна завершувати на 6-й день. Якщо ж залишилися наслідки хвороби, наприклад, головний біль або втрата смаку, то після 5-денного терміну можна зробити ПЛР-тест.

Важливо пам'ятати, що самоізоляцію можна завершувати лише за умови відсутності симптомів захворювання через 5 днів від дати їх появи або від дати отримання позитивного результату тестування.

Схожі статті