+380673870816 +380673870816

Журналісти Рівненщини зібралися на звітно-виборній конференції, щоб поговорити про наболіле

Тринадцята звітно-виборна конференція Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України пройшла у стінах Будинку федерації профспілок області. Окрім звіту за останні 5 років, делегати конференції обрали голову обласної організації, секретаріат та прийняли до лав спілки нових членів. 

Звітно-виборна конференція обласної спілки журналістів проходить раз на 5 років. Тут голова звітується перед делегатами за пророблену роботу впродовж п’яти років. За його словами, приємним є те, що завдяки популяризація спілки серед працівників засобів масової інформації збільшується її кількісний склад. Сьогодні делегати конференції вітали п’ятьох нових членів спілки журналістів, представників телеканалу "Сфера -ТВ", а редактор інформаційного відділу Людмила Савонькіна стала ювілейним 500 членом обласної спілки журналістів.

Дмитро Тарасюк, голова Рівненської обласної організації НСЖУ:

- Якщо в 2006 році було 344 члена спілки, то сьогодні ми маємо 502. Тобто на засіданні секретаріату, яке відбулося в минулий понеділок, ми прийняли 500 члена спілки, тобто ми вже переступили цей рубіж.

Під час конференції оприлюднили і кричущі факти тиску на журналістів з боку місцевої влади, зокрема на Радивилівщині, Здолбунівщині та Кузнецовську. Їх залишати поза увагою звісно не можна, розповіли у спілці, адже саме вона має вести боротьбу за утвердження свободи слова та принципово відстоювати права журналістів. Правовий захист членів спілки, на думку Дмитра Тарасюка, є ще один поштовхом до вступу в неї молодих фахівців, які поступово оновлюють редакційні склади ЗМІ краю.

Дмитро Тарасюк, голова Рівненської обласної організації НСЖУ:

- Тішить те, що останнім часом активно пішла молодь в спілку. Це радує. Сьогодні ми маємо низку редакційних колективів, де ми бачимо, що вже потрібна заміна журналістського складу. Якщо її не проводити, не має журналістського потенціалу, то про її перспективу говорити не приходиться.

На завершення конференції її учасники залишили найцікавіше - вибори голови, нового складу правління та секретаріату. Так, Дмитро Тарасюк знову на 5 років був переобраний головою Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України. Окрім того, члени спілки обрали делегатів на Всеукраїнський з’їзд НСЖУ.

Щодо тиску на журналістів, акули пера та мікрофона прийняли одноголосне рішення - звернутися до голови Рівненської ОДА Василя Берташа та голови Рівненської обласної ради Юрія Кічатого з вимогою розібратися з чиновниками, які заважають журналістам нормально працювати в районах області.

Окрім того, не сподобалося колегам і повне ігнорування з боку перших осіб області конференції НСЖУ, яка проводиться лише один раз на п’ять років. А розповісти представникам обласної влади журналісти мали про що.

Схожі статті