+380673870816 +380673870816

Журналісти покажуть благодійну виставу рівненським атомникам

Благодійну виставу, головні ролі в якій виконують рівненські журналісти, зможуть побачити у Кузнецовську. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної державної адміністрації.
     Цьому посприяв перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Юхименко. Комедію "Пошилися в дурні", за п’єсою Марка Кропивницького медійники гратимуть на сцені Палацу культури РАЕС імені Лесі Українки. Кошти, зібрані від продажу запрошень, передадуть на лікування пацієнтів онкогематологічного відділення Рівненської обласної дитячої лікарні. На сьогодні там перебуває 19 дітей від 2 до 15 років. Натомість кількість малюків із нововиявленими онкопатологіями зростає, констатують медики. Цьогоріч зафіксовано вже 15 випадків. 
     На Рівненщині вже протягом року під патронатом голови облдержадміністрації Василя Берташа триває акція зі збору коштів на лікування онкохворих дітей "Подаруй можливість жити". Грошима ділилися посадовці, освітяни, медики, силовики, журналісти. Загалом спільними зусиллями вдалося зібрати майже 400 тисяч гривень. Тепер до цієї справи долучилися й атомники.

Схожі статті