+380673870816 +380673870816

Жителі селища Квасилів вимагають педіатра (ВІДЕО)

Жителі селища Квасилів не мають де лікувати своїх дітей. У цій лікарні педіатр не працює. Люди довго просять, аби призначили лікаря для наймолодших жителів. Квасилівчани звернулись до «Народного Контролю».

Близько п’яти років у цьому медичному закладі не має педіатра. Його обов’язки час від часу виконує хтось із лікарів закладу та лише декілька годин і не зовсім кваліфіковано. Та черги перед кабінетом педіатра від цього тільки збільшуються. Жителі неодноразово збирали підписи, щоб хоч якось вирішити цю проблему. Та результату це не дало. Раїса розповідає, за допомогою для дітей потрібно звертатись в медзаклади обласного центру. 

Раїса, місцева жителька: 

- Доводиться звертатися у Рівне. Дуже часто відмовки в тому плані, що лікар на курсах чи лікар на виїзд не прийде. Потрібно, щоб був такий педіатр, який зміг і діток до обіду приймати у нас в амбулаторії і звичайно, бути на викликах.

Вікторія, місцева жителька:

- Ми їздимо і просто на огляд, і аналізи в Рівне. Не до кінця проходить огляд медичний дитини, може не змірятись температура, може не перевіритись дихання. Коли в дитини температура везти її до Рівного не має сенсу, приходиш сюди на прийом о 10:20- 10:30, то лікаря вже не має.

Після втручання у справу журналістів «Народного Контролю», чиновники з відомчої установи запевнили, що кваліфікований фахівець у лікарні з’явиться.

Юрій Осіпчук, начальник управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації:

- Закінчує інтернатуру інтерн-педіатр, який буде в серпні місяці направлений на постійну роботу за державним розподілом в Квасилів і вже він муситиме там працювати.

Дмитро Сільман, активіст «Народного Контролю»:

- В селищі є майже півтори тисячі дітей. Немає ні старого педіатра,  ні нового сімейного лікаря. «Народний Контроль»  буде добиватися того, щоб в Квасилові нарешті з’явився педіатр.

Схожі статті