+380673870816 +380673870816

Завдяки прокуратурі ДП "Рівненський облавтодор" отримає понад три мільйони гривень

Прокуратура Рівненської області відстояла у суді інтереси держави в особі дочірнього підприємства "Рівненський облавтодор" у зв’язку з порушенням вимог законодавства під час оренди державного майна. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
     Встановлено, що службові особи товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетична група" у 2007-2008 роках уклали договір оренди нерухомого і рухомого майна ДП "Рівненський облавтодор". Проте, взяті на себе за домовленістю зобов'язання орендар не виконав – виставлені рахунки він не оплачував.
     Таким чином, станом на січень 2011 року загальна заборгованість за користування державним майном разом зі штрафними санкціями становила більш ніж 3 мільйони гривень. Це дало підстави прокуратурі Рівненської області звернутися до суду з позовною заявою в інтересах державного підприємства з вимогою стягнути вказані кошти. 6 червня 2011 року господарським судом міста Києва позовні вимоги прокуратури задоволено та стягнуто із ТзОВ "Енергетична група" заборгованість по орендній платі у повному обсязі.

Схожі статті