+380673870816 +380673870816

Засмічений парк селища Зоря приберуть (ВІДЕО)

Гори сміття та переповнені урни. Місцеві жителі змушені самі прибирати парк у своєму селищі. Люди не хочуть аби цей сквер був схожий на свинарник. Вони звернулися до «Народного Контролю».

В селищі Зоря купи сміття у парку – звичне явище. Попри те, що цей сквер розташований в центрі села, чиновникам байдуже, в якому він стані – нарікають місцеві жителі. 

Петро, місцевий житель:

- Сільська рада не займається тим питанням. Треба навести порядок всім нам.

Володимир, місцевий житель:

 - Нікому воно не потрібно - ні владі, ні людям. Колись може там люди прибирали, на суботники виходили, а зараз ні.

Світлана, місцева жителька:

- Он мішок зо два місяці стоїть, люди позбирали, почистили парк. Я так зрозуміла до нас з біржі приходять, поробили, поки собаки не розтягнуть, трактора нема. Літом бур’ян. Невже в нас на біржі не має людей, щоб тут прибрали?

Місцевим жителям часто доводиться брати ініціативу у власні руки. Сергій з односельчанами вже не раз прибирав парк. Чистота в сквері протрималась не довго, - говорить чоловік.

Сергій, місцевий житель:

- Смітників не має, сміття багато, ніхто за цим не дивиться. За цим листям не видно  чи там є осколок чи не має осколка. Будь-яка дитина може травмуватися.

Цим парком опікується сільська рада. Після того як у справу втрутився «Народний Контроль» місцеві чиновники запевнили, що сквер приберуть. У райраді ж зазначили, що  зроблять все, аби у цьому парку було чисто завжди.

Марія Черук, секретар Зорянської сільської ради:

- Центр зайнятості дасть десь 6 тисяч, нам дадуть людей і ми зробимо цю роботу. З 10 березня по 10 квітня ми приберемо все. 

Володимир Пилипчук, голова Рівненської районної ради: 

-  20-кілометрова зона є від міста Рівного, де обслуговує КТП-1728, там проблем більше-менш немає зі сміттям. На сьогоднішній день хочемо і працюємо над тим, щоб зробити 50-кілометрову зону.

Ми перевіримо, чи буде парк  у селищі Зоря чистим.  

Схожі статті