+380673870816 +380673870816

Занедбані державні об’єкти Рівненщини пропонують приватизувати

Фото пресслужби РОДА

Оренда чи приватизація. Такі два шляхи використання незадіяних приміщень державної власності Рівненщини пропонуватимуть для балансоутримувачів.

Рішення щодо 14 таких об’єктів прийняли під час засідання робочої групи з питань ефективного управління державним майном під керівництвом заступника голови ОДА Ігоря Тимошенка. Повідомляє пресслужба РОДА.

У нараді також взяли участь начальник Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях Кирило Бережний, представники профільних департаментів РОДА.

«Наразі такі приміщення пустують, тому балансоутримувачам варто подумати про ефективний спосіб їх використання. Обидва шляхи – оренда чи пошук нових власників - є вигідними, адже сприятимуть розвитку бізнесу, гарантуватимуть появу нових робочих місць, а надходження до бюджетів зростатимуть. Нагадаю, що лише за 2020 рік і за І квартал 2021 року приватизація об’єктів Рівненщини забезпечила понад 20 млн грн надходжень до державного бюджету», - повідомив Ігор Тимошенко.

У результаті прийняті рекомендації для Держпродспоживслужби та Державного агентства лісових ресурсів щодо аналізу використання незадіяних приміщень, цехів та будівель, що знаходяться на території Рівненщини.

Питання ефективного використання державного майна продовжує перебувати на контролі в Рівненській ОДА.

Схожі статті