+380673870816 +380673870816

Забиті каналізаційні труби заважають жителям будинку на вулиці Мельника, 14 (ВІДЕО)

Дихати в цьому під’їзді просто немає чим. У підвалі, через забиті каналізаційні труби, стоїть вода, через що в будинку нестерпний сморід. Люди вже неодноразово звертались до комунальників, аби ті вирішили проблему. Та це не дало жодного результату. Мешканці будинку звернулись до «Народного Контролю». 

Каналізаційні труби в будинку на вулиці Мельника, 14 часто прориває, через це у всьому домі нестерпний сморід, - розповідає пані Ольга.

Ольга, мешканка будинку: 

- В нас сморід постійно. З самого ранку і до самого вечора і всю ніч. Я зараз вагітна, мені дуже погано і так без смороду. В нас постійно прориває каналізація в підвалі, там в підвалі зараз дуже багато води, воно все закисає.

Анна, мешканка будинку: 

- Не знаю скільки, все життя мабуть. Дуже страждають ті, хто на першому поверсі, а вчора я ішла на обід, то запах такий був, що жах.

Галина, мешканка будинку: 

- Цим смородом в мене діти неповнолітні дихають. Вчора мій малий прийшов зі школи, буквально годину побула дитина в хаті і їй вже стало зле.

Те, що зі смородом в будинку треба боротися, комунальники визнають. Як тільки «Народний Контроль» втрутився у справу, керівництво ЖБК, яке опікується цим будинком, відразу прислало сантехніка, який прочистив каналізаційні труби. А неприємний запах пообіцяли усунути незабаром.

Олександр Кривохиж,  директор ТзОВ «Житлово-Експлуатаційне Обєднання ЖБК»:

- У нас є майстер, вона керує своїми двірниками, вони проводять дезінфекцію, посипають хлорним вапном або лізолом, щоб запах цей знищити. Зараз скажу майстру, то вони сьогодні до вечора посиплють. Декілька днів провітрюємо приміщення підвалу і після того ситуація наладжується.

«Народний Контроль» перевірить, чи зникне неприємний запах з цього будинку.

Схожі статті