+380673870816 +380673870816

За розкриття злочину "по гарячих слідах" – грошова винагорода

Грошовими нагородами заохочуватимуть працівників рівненської міліції за оперативне розкриття злочинів. Так, за затримання неповнолітнього рівнянина, який намагався здійснити крадіжку особистого майна з квартири по вулиці Степана Бандери, керівництво УМВС України в Рівненській області прийняло рішення про заохочення двох співробітників міліції. 

2 червня близько 22.50 оперативний черговий Рівненського МВ по радіостанції повідомив автомобільний наряд патрульної служби про те, що на вулиці Степана Бандери невідома особа намагається проникнути в житлове приміщення, розташоване на першому поверсі, через відкрите вікно. Отримавши повідомлення наряд патрульних, у складі старшого прапорщика міліції Сергія Синиці та прапорщика В’ячеслава Дубича вирушили на місце пригоди. 

Сергій Синиця, старший прапорщик міліції:

- на місце пригоди викликали слідчо-оперативну групу, а підозрюваного доставили у міськвідділ міліції для встановлення особи. Ним виявився неповнолітній рівнянин Микола.

Керівництво УМВС України в Рівненській області прийняло рішення про заохочення вищезгаданих співробітників. Заходи з нагородження проходили під час шикування особового складу Рівненського міськвідділу перед заступанням на службу. На інструктаж прибув заступник начальника УМВС України в Рівненській області Леонід Бейчук, який від імені керівництва управління подякував стражам порядку за сумлінне виконання службових обов’язків з охорони громадського порядку та побажав наснаги у подальшій роботі. Відзначив роботу правоохоронців і начальник управління громадської безпеки Руслан Стрельбіцький.

Руслан Стрельбіцький, начальник управління громадської безпеки:

- начальник УМВС Василь Лазутко ввів у практику нагородження співробітників патрульної служби, РМОП "Беркут", "Грифон" підрозділів державної служби охорони, яких залучають на охорону громадського порядку, у разі розкриття ними злочинів "по гарячих слідах". На сьогодні ми вже маємо позитивний випадок, коли 2 червня працівники патрульної служби затримали квартирного злодія. Цих співробітників правами начальника УМВС нагороджено грошовою винагородою.

 


110610_Nagorodgennia_Milicii sferadesigner

Схожі статті