+380673870816 +380673870816

За пропущені заняття в школі - відповідатимуть батьки

На території Рівненської області в період з 1 по 9 вересня проводились всеукраїнські оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Урок». Основним завданням яких була перевірка навчальних закладів щодо виявлення неповнолітніх, які пропускають заняття. Правоохоронці з метою профілактики усіляко намагалися залучити школярів до навчання, усунути фактори негативного впливу на неповнолітніх, а також вплинути на батьків, які неналежного виконують свої обов'язки. Про це повідомила прес-служба УМВС України в Рівненській області.
      Згідно статистичних даних на території області проживає 152 267 дітей, які повинні навчатися у школі. Працівники ОВС спільно із службами у справах дітей райдержадміністрацій перевірили 121 820 дітей.
     В ході відпрацювання виявили більше 50-ти дітей, які не приступили до навчання, а 15 - вдалося повернути до навчальних закладів.
    - На жаль, на сьогодні 36 дітей лишаються не охоплені навчанням чи суспільно-корисною працею - коментує начальник ВКМСД УМВС Олексій Лозян.      - Робота в цьому напрямку продовжується, оскільки деякі батьки не завжди приділяють навчанню дітей достатньої уваги, залучаючи їх до господарських робіт та не даючи змоги належним чином відвідувати заняття.
    Кожного з 25-ти таких батьків працівники міліції притягнули до адміністративної відповідальності за статтею 184 КУпАП та попередили про неприпустимість вчинення таких дій в подальшому.
      Окрім того, працівники ВКМСД Дубровицького райвідділу виявили факт злісного невиконання 24-річною жителькою районного центру своїх батьківських обов'язків щодо виховання двох малолітніх дітей, що призвело до їх захворювання. Наразі за цим фактом вирішується питання щодо притягнення «горе-матері» до кримінальної відповідальності за статтею 166 Кримінального кодексу України.
      Варто відзначити, що під час проведення всеукраїнських профілактичних заходів пiд умовною назвою "Урок" на території Рівненської області надзвичайних подій на території навчальних закладів області та поблизу них допущено не було.

Схожі статті