+380673870816 +380673870816

За 2011 рік до бюджету Рівного надійшло понад 615 мільйонів гривень

Гроші, гроші і ще раз гроші. Саме їх рахували та розподіляли під час засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю Рівненського міськвиконкому. 

За 2011 рік до бюджету загального фонду Рівного надійшло понад 615 мільйонів гривень, а це на 24 мільйони більше ніж у 2010. Значно збагатив місто, більше ніж на півтора мільйони гривень, екологічний податок.

Щодо боргів, то станом на перше січня цього року у міста залишається майже 14 мільйонів непогашеної позики. Середньострокову ж позику вже знають як погасити, "відщипнувши" понад два мільйони з управління охорони здоров’я. Чиновники запевнили, що позичене віддадуть.

Віктор Шульга, начальник управління бюджету та фінансів Рівненського міськвиконкому:

- Спрямовуємо в цьому рішенні ці кошти на погашення середньострокової позики і пункт 2 цього рішення говорить, що при розподілі вільного залишку бюджетних коштів відновити видатки загального фонду охорони здоров’я в сумі 2 мільйони 818 гривень, якщо ми позичку заплануємо за рахунок погашення вільних залишків бюджету, практично вона списана за рахунок поточних надходжень, тому й потрібна така операція.

Що ж до житлово-комунальних питань, які постійно потребують фінансів, то на капітальний ремонт дворових територій найближчим часом планують виділити більше сімсот тисяч гривень. Яким дворам пощастить найбільше, головний комунальник міста Іван Гема не уточнив.

Чималий ажіотаж викликало питання про виділення коштів, а це понад мільйон гривень, на систему пожежної безпеки у двох під’їздах по вулиці Льонокомбінатній 1. Члени бюджетної комісії довго з’ясовували, чому саме цей будинок і чому саме така сума.

Іван Гема, начальник управління житлово-комунального господарства Рівненського міськвиконкому:

- З часом при неналежному експлуатуванню вона у непридатному стані і крани в кожному будинку, і рукава, які гниють і дана система прийшла в непридатний стан. Це не якісь примхи, зовсім інша програма.

Чимало часу члени комісії витратили на обговорення розподілу бюджетних залишків, яких за 2011 рік назбиралося у міській скарбниці понад сім мільйонів. Остаточні напрямки їх спрямування, члени комісії під час півторагодинного засідання так і не змогли визначити. Пріоритетним все ж залишилося фінансування комп’ютеризації шкіл. На це цьогоріч піде 100 тисяч гривень, 400 тисяч буде виділено на програму профілактики із злочинністю – введення відеоспостереження та 90 тисяч – на створення шахово-шашкового клубу. Свої гарячі дискусії бюджетники продовжили вже після робочого засідання погоджувальної ради.

Едуард Галайчук, голова постійної комісії з питань бюджету:

- Враховуючи те, що комісія отримала проекти рішень перед засіданням, то комісія не є закритою, після погоджувальної ради будемо визначати напрями використання бюджетних залишків можливих змін внесених до бюджету Рівного на 2012.

 

Схожі статті