+380673870816 +380673870816

З Рівненщини братимуть приклад

Про це розповів журналістам Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко після відвідання Рівненського міського Будинку дитини. Він оглянув побутові умови підопічних та поспілкувалася з керівництвом закладу. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
    Тутешній Будинок дитини є одним із двох в Україні, де поряд із сиротами та позбавленими батьківського піклування комплексну реабілітацію (медичну, педагогічну, психологічну тощо) проходять і "батьківські" діти. А це, переконаний Юрій Павленко, нова сучасна форма роботи з дітьми-інвалідами та їх сім’ями. Тому радить іншим регіонам брати приклад із Рівненщини.
     Нині у Будинку дитини 132 малюки від народження й до шести років з усієї області. З них 75 – діти з вадами фізичного та розумового розвитку, позбавлені батьківського піклування. Решта - 56 – дітки із сімей. Тут вони проходять комплексну реабілітацію. Працюють у закладі денний та напівстаціонар (зранку і до вечора), також є 5 ліжок стаціонару. Тут використовують нові методи навчання, виховання та реабілітації. Є в закладі, зокрема, басейн, зал ЛФК, кабінети масажу, голкотерапії, мікрохвильової, резонансної терапії та інші. З дітками займаються логопед, сурдопедагог, дефектолог, психолог та інші спеціалісти. Загалом з початку року тут пройшли реабілітацію 80 малюків із усієї області.

Схожі статті