+380673870816 +380673870816

Юрій Пісковський презентував у Рівному фотовиставку шедеврів світової архітектури

Понад півтори сотні фоторобіт, шедеврів світової архітектури до Рівного привіз відомий архітектор Юрій Пісковський. Усі вони стилізовані під сепію, що на думку автора, підкреслює їх особливість. Переважає на світлинах міська архітектура різних часів та періодів історії. 

Юрій Пісковський у архітектурі близько півстоліття. За цей час об’їздив чи не увесь світ. Фотографуючи особливі місця – назбирав матеріалів не лише на виставку, а й на цілу монографію "Портал".

Юрій Пісковський, автор виставки:

- Я створював її три роки, а знімав тридцять. Коли ж побачив, що така краса лежить у шухляді, то вирішив – нехай і люди побачать.

Говорячи про проблеми сучасного містобудування, пан Юрій зізнався, що побудувати це одне, а зберегти - зовсім інше. Ось це і болить останнім часом.

Юрій Пісковський, автор виставки:

- Руйнується. Тому тривожить, що це теж робили люди, а потім прийшов час, який є найбільшим руйнівником, архітектура – це добро і краса і ніхто не може сказати, що воно таке. 

Презентуючи рівнянам свою виставку, автор познайомився з міським головою. Супроводжуючи його, порадив більш цінувати архітекторів, адже від них залежить обличчя міста. Це він знає з власного досвіду, адже з 1993 по 1996 роки був головним архітектором Києва. До речі, для Рівного Юрій Пісковський значима постать. Після пожежі у центрі міста, коли згоріло приміщення театру, він працював над його порятунком та реконструкцією. Наразі пан Юрій лише рекомендує та просвітляє молодших колег. А вже найближчим часом відвезе свою експозицію сумчанам.

Схожі статті