+380673870816 +380673870816

Юридична консультація (ВІДЕО)

Закони та їх дотримання, ваші права та як їх захистити. Вперше на рівненському телебаченні проект створений у юридичних інтересах лише глядачів. Ви надсилаєте свої запитання, а провідні адвокати та юристи Рівного адвокатського об’єднання "Павло Луцюк та партнери" відповідають на них.  І найголовніше - "Юридична консультація" працює на безоплатній основі. 

Сьогодні мова піде про приватизацію квартири та права членів родини на квадратні метри житла, як поводитися із працівниками ДАІ та які ваші права у разі складання інспекором на вас протоколу, закон про заборону куріння в громадських місцях і як притягнути до відповідальності його правопорушників та яким чином можна прийняти на баланс селищної ради колишній відомчий будинок, якщо організації, яка його будувала для своїх працівників, давно не має.
451030@ukr.net - це "гаряча електронна скринька", куди ви можете надсилати свої запитання адвокату. На перші запитання від телеглядачів у цій програмі відповідав голова адвокатського обєднання Павло Луцюк.

Схожі статті